Menu

Ochrana
akustických dat

NAŠE ZAŘÍZENÍ OCHRÁNÍ VAŠE SOUKROMÍ

Nabízíme

Ochrana prostor

Osobní ochrana

Služby

   

Warning: Undefined variable $parent in /www/doc/www.markzoom.eu/www/wp-content/themes/markzoom.cz/single.php on line 48

Warning: Undefined variable $parent in /www/doc/www.markzoom.eu/www/wp-content/themes/markzoom.cz/single.php on line 48
CheckNoise stand

CheckNoise stand je detektor magnetických anomálií, který spolehlivě detekuje mobilní telefony a další elektronická zařízení u pohybujících se osob v provedení stojan se třemi detektory

více
CheckNoise hand

Checknoise hand je detektor magnetických anomálií, který spolehlivě detekuje mobilní telefony a další elektronická zařízení u pohybujících se osob.

více
OfficeNoise

Ultrazvukový rušič OfficeNoise je mocný nástroj sloužící k zamezení nežádoucího odposlechu a pořízení záznamu pomocí různých odposlechových a záznamových zařízení používajících mikrofon.

více
Punkt.MP02

Telefon, který vás osvobodí nejen od světa aplikací a operátorů, ale i od světa Google a dat-chtivých firem a umožní bezpečné a šifrované volání a psaní zpráv komukoli.

více
WiNoise

Generátor šumu nabíjený solární energií je navržen tak, aby maskoval akustický signál, který lze snímat přes okno.

více
RoomNoise

Ultrazvukový rušič RoomNoise je mocný nástroj sloužící k zamezení nežádoucího odposlechu a pořízení záznamu pomocí různých odposlechových a záznamových zařízení používajících mikrofon.

více
MyNoise

je zařízení sloužící k potlačení možnosti pořízení záznamu a odposlechu především telefonních přístrojů. Zařízení je primárně určeno pro ochranu malých nebo uzavřených prostor jako například, kapsy, tašky, kufříky, skříně, regálové zásuvky, plocha stolu apod.

více
MyBase

Produkt je určen k používání výhradně s produktem MyNoise a jeho zasunutím do stojánku vznikne kruhová ultrazvuková vlna 360°, který všesměrově ruší nejbližší zařízení pro nahrávání zvuku. Zároveň zajistí ochranu před stropními mikrofony.

více
WallNoise

WallNoise je určen pro instalaci do stěn, podlah, stropů a jiných povrchů pláště budovy, případně pro instalaci na technické rozvody.

více
WiNoise Extender

WiNoise Extender je externí jednotka připojitelná k WiNoise zařízení a přináší rozšíření možností a výkonu zařízení.

více
CheckNoise stand

Detektor mobilních zařízení a feromagnetických materiálů v provedení stojan se třemi detektory

CheckNoise je detektor magnetických anomálií, který spolehlivě detekuje mobilní telefony a další elektronická zařízení u pohybujících se osob. Umožňuje rychlou lokalizaci na povrchu těla nebo v tělesných dutinách a dokáže detekovat zařízení i ve vypnutém stavu. Zařízení není určeno k detekci stacionárních objektů.

Detekce je založena na interakci předmětu s magnetickým polem Země. CheckNoise používá pokročilé senzory s technologií RF-Flux detekce s maximálním rozlišením změn magnetického pole, které jsou schopny detekovat feromagnetické materiály, jako jsou kovy a další magnetické předměty. To umožňuje spolehlivou detekci skrytých zbraní, kovových předmětů a dalších potenciálně nebezpečných objektů zájmu, konkrétně v případě pohybujících se osob nebo zavazadel.

Toto zařízení je navrženo s ohledem na nekompromisní odolnost a spolehlivost. Je vhodné pro použití v náročných podmínkách, jako jsou bezpečnostní kontroly na letištích, ve věznicích, u soudů, v jednacích místnostech apod.

Technická specifikace:

Rozměry zařízení: 60 x 270mm
Hmotnost: 340g
Akumulátor: s výdrží 6 hodin
Komunikace: přes WiFi, Bluetooth
Napájení: 230V, 7,6V/2A DC
Stupeň krytí: IP63
Provozní teplota: od -10°C do +65°C

Ochrana prostor

Osobní ochrana

Služby

Video

Podívejte se na naše video a dozvíte se vše potřebné

O nás

Lidé v naší společnosti mají zkušenosti s ochranou akustických dat již 25 let a naším cílem je maximalizovat účinnost zařízení neustálým vývojem a testováním nových produktů na trhu v oblasti odposlechu. Naše technologie je unikátní a je navržena špičkovými odborníky, tak, aby parametry zařízení byly na celosvětové úrovni.

Autorizovaní
partneři

PAKD group s.r.o.

Dlouhá 33
Kladno, 272 01

+420 602 306 799
pakdgroup@pakdgroup.cz

Security management s.r.o.

Černokostelecká 1367/29
100 00 Praha 10

+420 734 103 424
sec.man@security-management.cz

Caleum a.s.

Italská 438/36
130 00 Praha 3

tel.: +420 225 992 271
info@caleum.cz

Softa s.r.o.

Holušická 2221/3
Praha 4, Chodov

tel.: +420 606 655 221
info@softa.cz

JIMI CZ a.s.

Plzeňská 276/298
150 00 Praha 5

+421 517 350 204
jimi@jimi.cz