Menu

Ochrana
akustických dat

NAŠE ZAŘÍZENÍ OCHRÁNÍ VAŠE SOUKROMÍ

Nabízíme

Ochrana prostor

Osobní ochrana

Služby

 

Pokud se domníváte, že váš dům, auto, kancelář nebo jiný osobní prostor je ohrožen odposloucháváním, ale také i pro svůj klid a bezpečí, neváhejte nás kontaktovat. Společnost Markzoom s.r.o. zaměstnává ty nejlepší odborníky v oblasti technického zabezpečení, kteří jsou vyškoleni a vybaveni pro kvalitní práci.

Rádi vás pozveme na náš pravidelný workshop, během kterého se dozvíte více o našich možnostech.

Výkonné moderní zařízení pro odposlouchávání a digitální záznam lze snadno skrýt v zařízeních pro každodenní účely jako jsou mobilní telefony, klíčenky, flash disky, počítačové myši, pera, napájecí šňůry, šperky, hodiny a téměř vše, co souvisí s cílovým místem. Moderní zařízení jsou nepatrná a jsou schopna vysílat audio a video po celé hodiny po celém světě. Tradiční špionážní taktiky zachycování pošty a kontrola odpadků sledovaného cíle, ve kterých hledají neopatrně vyhozené firemní tajemství, stále existují, ale byly zesíleny dramatickým pokrokem v technologii.

Technické zabezpečení je fyzické vyhledávání a elektronické snímání určeného prostoru (např. domu, kanceláře nebo automobilu) pro detekci elektronických zařízení určených pro sledování, která se běžně označují jako štěnice nebo odposlouchávací zařízení. Skenování prostorů jsou navržena tak, aby detekovala přítomnost odposlouchávacích zařízení a vyhodnocovala zranitelnost místa nebo prostoru na skrytou dohledovou techniku. Naštěstí většina zařízení pro odposlouchávání přenáší informace

prostřednictvím rádiových vln, které lze odhalit vyškoleným personálem pomocí vyhledávacích zařízení (spektrálních analyzátorů). Ostatní skrytá zařízení, která nevyzařují rádiové vlny, je třeba dohledat pomocí techniky, jenž detekuje magnetickou složku elektromagnetického pole a nebo jsou zjištěny prostřednictvím fyzického vyhledávání. Kromě toho lze použít tepelnou kameru k detekci zbytkového tepla vyzařovaného ze skrytého napájecího zdroje, čímž je možné nalézt i ty extrémně dobře skryté přístroje uvnitř stěn nebo v jiných skrytých místech.

Video

Podívejte se na naše video a dozvíte se vše potřebné

O nás

Lidé v naší společnosti mají zkušenosti s ochranou akustických dat již 25 let a naším cílem je maximalizovat účinnost zařízení neustálým vývojem a testováním nových produktů na trhu v oblasti odposlechu. Naše technologie je unikátní a je navržena špičkovými odborníky, tak, aby parametry zařízení byly na celosvětové úrovni.

Autorizovaní
partneři

PAKD group s.r.o.

Dlouhá 33
Kladno, 272 01

+420 602 306 799
pakdgroup@pakdgroup.cz

Security management s.r.o.

Černokostelecká 1367/29
100 00 Praha 10

+420 734 103 424
sec.man@security-management.cz

Caleum a.s.

Italská 438/36
130 00 Praha 3

tel.: +420 225 992 271
info@caleum.cz

Softa s.r.o.

Holušická 2221/3
Praha 4, Chodov

tel.: +420 606 655 221
info@softa.cz

JIMI CZ a.s.

Plzeňská 276/298
150 00 Praha 5

+421 517 350 204
jimi@jimi.cz